Raportează comentariu

Veniţi să vedeţi şi trecerea de pietoni din curba de pe Regiment 11 Siret, aproape de "Francezi", cum este marcată pe carosabil chiar în intersecţie!
Toate problemele astea trebuiau sesizate de fapt de Poliţia Rutieră! Există şi în lege stipulată asta. Dar aşa e când eşti bugetar şi aştepţi să treacă timpul, că leafa oricum merge cu contribuţiile noastre!