Raportează comentariu

Da.Noroc ca a venit ambulanta si a resuscitat-o pe batrana.Ca astfel era pe duca.Sper ca este ok.
Acum sa vorbim despre TOATA strada Oltului .unde se circula in draci si care soferi nu ACORDA PRIORITATE LA PIETONI SI COPII.
Mai aveti pretenti ca traversam strada aiurea..Oare de ce? Ca pe marcajul pietonal ne luati pe SUS.
De ce nu puneti semafoare s-au limitatoare de viteza,,puneti camere video ?
Este scoala ,sant gradinite ,piata ,de dus gunoiul...Chiar nu se poate face nimik pe STRADA OLTULUI.
Pana cand trebuie noi cei care locuim pe Oltului sa mai suportam masinile care baga viteza de zici ca e formula 1.
Strada are marcaje rutiere de circulatie care iti arata ca se circula sub 30km/h..Dar ce sa vezi soferi nu cunosc semnul..
OARE CUM AU LUAT PERMISUL..
Puneti sa faceti ceva cu Strada Oltului...

.