Raportează comentariu

Statia de microbuze pentru navetisti, trebuie clar mutata. Pentru acest lucru, locatarii zonei trebuie sa transmita o solicitare la "sesizari@primariagalati.ro". Soferii de microbuze intorc de pe o parte pe alta, peste dubla linie continua! Nu ar fi greu sa parcurga sensul giratoriul si sa revina astfel pe banda opusa dar mai usor este sa incalci regulamentul! Permanent si pe trotuare este un flux prea mare de navetisti pentru o zona de preluare maxi taxi de judet neamenajata. Intr-adevar, zona a fost lasata in mizere, eu trec zilnic pe acolo!