Raportează comentariu

Ar fi bine sa puna "luminite" si pe Str. Oltului. Pe o portiune de aproximativ 500 m (Str. Barbosi - Str. Petru Groza) nu functioneaza iluminatul public de 3 saptamani. A fost inregistrata sesizare inca de atunci.
Intre timp pe acea portiune a cazut un om intr-o groapa facuta de cei care instaleaza cablurile Digi.