Raportează comentariu

Stimate domnule Galatean, unde am facut eu referire la calitatea usilor Beyler ???
ati spus ca aveti usa de 5 ani, sunt sigur ca sunteti multumit... acum 5 ani, era in voga adevaratul brand Beyler care, sincer vorbind, nu prea avea concurenta (raport pret-calitate) si oricine si-ar fi dorit o usa buna, la un pret bun, ar fi ales Beyler (nu spun usa de calitate ! usile de caliatate aveau si au preturi pe care putini si le pot permite) ; cu toate acestea, cautati pe forumuri mai vechi, unde veti gasi si alte pareri asupra calitatii produsului Beyler ... iar daca veti incerca acolo sa postati vreun articol asemanator cu cel de mai sus, nu cred ca acei clienti nemultumiti vor fi la fel amabili (in exprimare) cu dvs.
Cat despre reclama pe care o faceti asupra usilor, jos palaria!!! vorbiti ca un adevarat cunoscator.. banuiesc cine sunteti si sunt sigur ca din ceea ce am postat aici v-ati dat seama ca vorbesc doar in cunostinta de cauza; spuneati ca "Observ o ranchiuna personala fata de unele persoane..." DA, asa este !! ma scot din minti oamenii mincinosi, oamenii cu doua fete, in special SIFONARII !! (ma refer la acest Iuda, care sustine ca a pastrat locuri de munca... sa deschida dansul o afacere, pe MUNCA, pe PUTERILE si pe BANII domniei sale, apoi sa spuna public ca a creat sau pastrat locuri de munca !! nu poate, nu este capabil !! a incercat si incearca din rasputeri, prin orice mijloace sa-si pastreze dansul (eventual sotia) locul de munca, la ce caracter are, va garantez ca nu ar gasi atat de usor un job asemanator, ca sa nu mai vorbim de salariu...) "Renasterea" .., prinde fluturi cu plasa sparta ! despre ce renastere vorbeste ?? Turcii inainte de faliment, ar fi dat orice pentru ca sa nu piarda afacerea, agoniseala si munca lor de-o viata, iar aceste "domn" i-a "AJUTAT" (stie el si stie toata lumea cum...), a facut tot posibilul si a ramas el, impreuna cu administratorul judiciar care, avand sediul la Bucuresti, avea nevoie de un "sifonar" in fabrica, la Galati si l-au gasit pe cel mai bun !! si uite asa a ajuns "director operational", nu pe alte criterii !... Sa spuna ce a realizat el, ca director, in cele 6 luni de reorganizare!!! NIMIC, NIMIC, NIMIC, domnule Galatean ! doar prelungirea starii de agonie, in rest jaf la drumul mare... nu credeti ? intrebati angajatii cu vechime in Beyler, care mai lucreaza si acum si care trebuie sa se supuna in continuare acestui "director" (care le-a pastrat locurile de munca), cat si "chiriasului" fabricii...
Asa stau lucrurile, dle Galatean !! ...
TOT RESPECTUL pentru firma care doreste sa duca mai departe marca Beyler (desi va fi FOARTE GREU) dar in niciun caz cu acest "om" in frunte !!!

PS - am usa marca Beyler de mai multi ani ca dvs., este cea mai BUNA si cea mai FRUMOASA din tot Universul !!!! (vorbesc foarte serios !!)
(Apreciez orice cititor care ma provoaca la astfel de discutii, indiferent cine ar fi EL...)
se stie ..