Raportează comentariu

Semaforul ala nu isi avea rostul acolo deoarece Strada Eroilor nu e una circulata. Cum ar fi sa avem emafor pe fiecare ulicioara ce intersecteaza un drum principal? Sau sa avem semafor la fiecare intersectie dintre alei dintre blocuri?