Raportează comentariu

PE STRADA OLTULUI MASINILE SUNT PARCATE PE BORDURA SI PIETONI SUNT NEVOITI SA MEARGA PE SOSEA,DAR PANA SE INTAMPLA NICI UN ACCIDENT NU SE IA MASURI