Raportează comentariu

1. Sunt curios dacă cel vinovat va plăti şi pagubele produse pe squarul din staţia de tramvai şi dacă aceste remedieri se vor efectu rapid de către administratorul acelui bulevard. Dar din câte distrugeri văd că mai există în zona respectivă pe squaruri, se observă nepăsarea celor din Primărie şi banii cheltuiţi de pomană pentru amenajarea b-dului Oţelarilor (doar pentru propagandă electorală!);
2. Cred că respectivele squaruri ar trebui semnalizate mai puternic şi făcute mai vizibil (panouri şi stălpi reflectorizanţi mai puternici, iar barele de protecţie din inox, care costă f mult, să fie badijonate cu bandă reflectorizantă colorată în alb-roşu, pentru a le sări în ochi ţăranilor care circulă neatenţi pe acolo)!