Raportează comentariu

Incendiul cred că a pornit de la un foc nesupravegheat (grătar, că tot se intra în Post) sau o ţigară aruncată aiurea de indivizi care activează pe acolo!
Cel mai deranjant este faptul că acele anvelope sunt depozitate necorespunzător şi vrem să ştim cine este proprietarul acestora care trebuie să plătească pentru poluarea creată?
Poate ne ajută Garda de Mediu în acest sens şi poate ne spune şi câte controale s-au efectuat acolo în ultima perioadă!