Raportează comentariu

In acesta intersectie aproape saptamanal se intampla accidente, chiar cu o zi mai inaite se tamponasera doua masini; eu locuiesc in zona si stiu bine asta, vin masini cu viteza de pe Ghe Doja dinspre Sectia 2 si la trecerea de pietoni se tamponeaza, sau vin cu viteaa dinspre Leonard .Cred ca trebuie facut ceva acolo, nu stiu ce anume..dar..sunt in pericol atat masinile si pietonii.