Raportează comentariu

S-a cosit iarba care la randul ei a fost luata de ape si au infundat scurgerile.Daca cei de la Gospodarie Comunala , Ecosal; nu strange si imediat asa se va intampla mereu , Flweza superioara a fost cosita toata iarba nematurata a ajuns sa infunde canalizarile ca si in alte strazi si cartiere