Raportează comentariu

Sunt multe exemple, mai nou asfaltul de pe trotuar a luat-o la vale, sus la faleza aprope de parcul viva. Singura solutie este sa plecam cu totii si sa se puna o bOmba atomica peste GALATI !!!