Raportează comentariu

Pe strada Traian 164 blocurile cu 4etaje care au țiglă la o furtuna mai maree bucăți de țiglă pot accidenta cetățeni care trec pe strada am cerere la asociația de proprietari din 2013 și nu au făcut nimik nici macar primarul nu a fost prea interesat de plângerile noastre