Raportează comentariu

Parca intentionat nu se vrea sa se faca gardul protector al spatiului verde la Blocul K scara 1 !Avand in vedere ca tomberoanele de gunoi sunt amplasate in imediata vecinatate ,mormane de pungi de plastic si alte gunoaie sunt imprastiate pe spatiul verde,asa zisii iubitori de caini au transformat zona in WC-ul public al cainilor ,intr-un cuvant este o "pata de culoare"exact la intrarea in Galati dinspre Bucuresti.Va rugam sa tineti cont de rugamintea noastra!!!!!!!!!!!!!!!