Raportează comentariu

Primaria cu ai ei ,,specialisti,, nu e in stare sa impuna niste standarde corecte pentru lucrari. Receptia lucrarilor e o adevarata bataie de joc. Si treaba asta se vede de ani de zile, nu e o noutate. Spre exemplu , daca treceti prin zona pasajului pietonal din centru (in fata fostului hotel ,,Dunarea,, ), veti constata ca in locul lampilor pentru iluminat noctur incastrate in sol au ramas mici gropi, ce in timp se vor umple cu gunoaie si apa de ploaie. Credeti ca va mai face cineva ceva ? Si acesta e doar un mic exemplu.