Raportează comentariu

In Mazepa1 pe str. Lapusneanu sunt vreo 3 masini abandonate de multă vreme!
Aici Primăria trebuie să facă o diferenţă în ceea ce înseamnă maşină abandonată, rablă (poluantă) sau care nu are plătit impozitul.
Totodată Primăria trebuie să termine de realizat măcar câte 1 PARCARE mare, bine marcată, în fiecare cartier ca să aibă cetăţenii unde să-şi lase maşinile.