Raportează comentariu

Si din cauza iresponsabililor care traseaza treceri de pietoni in curbe fara pic de vizibilitate! (Restaurant Cina-str.OLTULUI, Liceul auto-str. Gh. Asachi), SI ALTELE!!!
Astept comentari cu ALTE TRECERI DE PIETONI AMPLASATE AIUREA, POATE RESPONSABILIZAM PE CINE TREBUIE: POLITIA RUTIERA-PRIMARIA GALATI!!