Raportează comentariu

Astazi, am trecut pe langa Scoala 12 (corpul dinspre rasarit ) .Ceea ce trebuia sa fie un trotuar, nu este altceva decat o amestecatura de pamant ,dale din beton, pietre si alte resturi cu denivelari cu o vechime de peste 30 de ani adica o lucrare ramasa neterminata de dinainte de revolutie De ce in alte zone se inlocuiesc lucrarile "relativ bune"si aici nu se gaseste nimieni sa propuna o modernizare , dar mai ales ,de ce ne luati de fraieri domnilor responsabili de zona? Si mai lasati-ne cu afirmatiile de gen : e prevazut pentru anul 2020