Raportează comentariu

Buna ziua, daca tot ati ajuns in zona general nu ati simtit si mirosul de capre? Nu mai stiu ce sa mai fac pe str. tineretului II se cresc inca animale de stana ,mirosul este insuportabil un adevarat focar de infectie , dejeurile animalelor ajung in canalizarea fluviala. Am facut sesizari la politia local, la mediu si nu mi-au fost luate in seama .Va rog insistent pe voi sa faceti un pic de campanie sa pot sa tin si eu geamul deschis , sa se poata juca si copii mei fara sa mai inhaleze asemenea aer. Nu mai zis ca acolo ar trebui sa fie strada si este concesionata , s-a construit pe ea.(str. Tineretului II la nr 32, pe crescatorul de oi il cheama Dumitrascu Stan). Va multumesc si sper ca voi ma puteti ajuta.