Raportează comentariu

Credeți ca in centru, in spate la BR -uri e altfel? Si acolo se lasă sacii cu gunoi in usa scării de bloc sau pe lângă pereții blocului si in tronsoane....sub pretextul ca sunt mari iubitori de animale( pisici si porumbei) arunca de la etaj pâine , mămăliga si oase, dar si boabe de grâu.....arunca mucuri de țigări, peturi, borcane, sticle( un nemernic din asta mi-a avariat mașina, ca a confundat parcarea cu coșul lui de gunoi- cred ca nici nu are-)...nu mai zic de garajele alea care ocupa spațiul degeaba, ca de s-ar demola ar face loc pentru Mulțimea de mașini din zona....Greu cu noi când autoritățile fac unele lucruri fără cap, doar ca sa fie făcute pe hârtie, ca adevarul de pe teren e altul.