Raportează comentariu

Multumesc Viata Libera! Sper ca autorităţile să ia măsuri si sa ridice cat mai repede acele tomberoane din poarta mea.
Fac precizarea că afirmatia domnului Pucheanu este eronata, zona nu era agomerata de deseuri inainte de a fi amplasate aceste tomberoane ci dupa aceea, deoarece cei care arunca gunoaiele nu folosesc numai aceste tomberoane ci le arunca pur si simplu in jurul acestora si sunt lasate acolo reprezentand un focar de infectie pana la următoarea colectare. Acest lucru poate fi demonstat cu imaginile de arhiva pe care le detin. Fac precizarea ca in zona exista copii care se joaca zilnic in jurul acestor focare de infectie!
DA, DORESC ELIMINAREA ACESTOR TOMBEROANE AMPLASATE LA LIMITA PROPRIETATII MELE, SI DECLAR ACEST LUCRU INCA O DATA CONSIDERAND CA ESTE UN ABUZ IN A FORTA UN CONTRIBUABIL BUN PLATNIC LA BUGETELE LOCALE SA AIBA ACCES LA PROPRIETATEA SA DOAR TRECAND PE LANGA GUNOIUL MENAJER CARE ESTE AMPLASAT ACOLO FARA ACORDUL SAU.
In speranta ca aceasta situatie se va sfarsi cat mai curand,
Cu stima,
Contribuabil Monica Zlati