Raportează comentariu

Situația trebuie să înceteze urgent. Situația gunoaielor din Barbosi nu a fost reglementată niciodata. Tot gunoiul a fost aruncat pe zona CFR,care evident ca nu poate face față. Primăria trebuie să doteze fiecare casa cu tomberon si baza unui contract individual sa ridice gunoiul din poarta in poarta,ca pe oricare strada de case din Galati.Montarea de pubele in diferite locuri nu merge aici,nu vine nimeni de la capătul străzii
Se va utiliza metoda actuală,adică il aruncă pe calea ferată.