Raportează comentariu

Bună ! Asta nu e, ce este nimic, ce ziceți de trotuarul din fața blocului B2 de strada Saturn din țig. 1 care de zeci de ani (nu exagerez cu nimic când spun zeci de ani) este loc de parcare.Toată lumea merge pe asfalt. Acum ce ți-ar fi că parchează cei care locuiesc în zonă, dar și cei care lucrează în piața cam tot pe aici parchează. Oameni buni, edili ai orașului rezolvați problema! Din ce știu eu încă nu au fost accidente dar.... niciodată nu este prea târziu.