Raportează comentariu

NU mai aveti alte subiecte? Niste gropi in tronson?

Apare o noua groapa pe str. Saturn, in fata "lizierei" din complexul Tiglina I. Era semnalizata cu o mica crenguta, probabil din "liziera". Vai de strazile noastre.