Un nou restaurant a apărut în peisajul gălăţean, pe strada Gării nr. 55. Deniz, restaurant turcesc, promite tentaţii picante şi nu numai, pentru toate gusturile. Şi cum peisajul de la Dunăre a fost mereu unul extrem de variat, mai ales din punct de vedere culinar, nu ne îndoim că noua destinaţie gastronomică a momentului va avea succes, evident dacă se va ridica la înălţimea aşteptărilor clienţilor. Locul e cu vad, în apropierea unor concurenţi cu vechime, iar noului venit nu-i rămâne decât să confirme. Îi dorim succes!
Un nou restaurant turcesc la Galaţi Scris de Anca Spânu
Anca Spânu
Articole recente - Anca Spânu
„Noaptea Muzeelor”, la Tecuci „Léa”, noul roman al scriitorului gălăţean Andrei Velea. Lansare de carte, la Librăria „Humanitas” Elevă a Școlii Nr. 28 din Galați, triumf internațional în Thailanda Artă, emoţie şi recunoştinţă, pe scena Teatrului „Leonard”. 70 de ani de excelență muzicală la Galaţi Clasa a VII-a A de la Colegiul „Cuza”, la „Viaţa liberă”
Mai multe din această categorie:

