Bărbat rănit grav după ce a căzut de la etajul patru

Bărbat rănit grav după ce a căzut de la etajul patru
Evaluaţi acest articol
(6 voturi)

Un bărbat a fost transportat în stare gravă la spital, după ce a căzut de la etajul patru al unui bloc din cartierul Țiglina III.

Potrivit informațiilor obținute din surse apropiate anchetei, acesta ar fi alunecat în timp ce încerca să fumeze o țigară la fereastra locuinței.

La fața locului au intervenit echipaje SMURD, care i-au acordat primele îngrijiri medicale, după care victima a fost transportată la Spitalul Județean de Urgență Galați.

Bărbatul a suferit multiple traumatisme, iar starea sa este gravă.

Citit 1904 ori Ultima modificare Luni, 12 Ianuarie 2026 16:12

1 comentariu

  • postat de Geo
    Luni, 12 Ianuarie 2026 16:49
    109.166.133.***
    Cu adevărat,fumatul dăunează grav sănătății!
    1
    4

Lasă un comentariu

Utilizatorul este singurul responsabil de conţinutul mesajelor pe care le postează şi îşi asumă toate consecinţele.

ATENTIE: Comentariile nu se publică automat, vor fi moderate. Mesajele care conţin cuvinte obscene, anunţuri publicitare, atacuri la persoană, trivialităţi, jigniri, ameninţări şi cele vulgare, xenofobe sau rasiste sunt interzise de legislaţia în vigoare, iar autorul comentariului îsi asuma eventualele daune, în cazul unor actiuni legale împotriva celor publicate.

Prin comentariul meu sunt implicit de acord cu politica de confidenţialitate conform regulamentului GDPR (General Data Protection Regulation) şi cu Termeni si condițiile de utilizare ale site-ului www.viata-libera.ro