Moscova nu crede în lacrimi

Vanesa şi Melisa ar fi bune să-l blesteme pe înfumuratul de Mourinho. În loc să le explice fundaşilor săi cum este cu fazele fixe în minutele de prelungire, el a avut grijă să-i facă homosexuali pe moscoviţi. Realul a luat gol în minutul 94 şi biletul nostru s-a dus pe pustii. Şi doar spusesem că e posibil ca „Galacticii” să îngheţe în capitala Rusiei, dar eu nu cred în tot ce spun. În plus, vorba ceea, Moscova nu crede în lacrimi. Altfel, Chelsea a marcat o dată la Napoli, exact ce ne trebuia, Bologna a învins pe Fiorentina, iar Milton KD a trecut de Bury. Mai era un joc, Ross County – Greenock Morton, care a fost amânat, cota tichetului scăzând la 4 şi ceva.

Biletul zilei

Athletic Bilbao – Lokomotiv Moscova         1         (cota 1.40)

Sporting Lisabona – Legia Varşovia         1         (cota 1.45)

Twente Enschede – Steaua                      Steaua marchează (cota 1.73)

Schalke 04 – Viktoria Plzen                           Peste 2,5 goluri (cota 1.67)

Standard Liege – Wisla Cracovia             1         (cota 1.55)

Ce să mai spun? Verificaţi meciurile de mai sus şi veţi constata că avem un bilet-beton cu o cotă generală de 9.09! Bilbao nu va sta la discuţie cu Lokomotiv, Sporting Lisabona trebuie să bată pentru a merge mai departe (fără emoţii, deoarece şi la 0-0 s-ar califica), iar Standard Liege are un alt standard în comparaţie cu Wisla. Dar sunt cupele europene, orice e posibil, nu-i aşa? Chiar să vedem un gol din partea Stelei la Enschede, fapt inclus pe tichet. De asemenea, ar trebui să iasă goluri multe la Schalke – Plzen, adică să fie răzbunate ratările din tur.

Citit 5316 ori Ultima modificare Miercuri, 22 Februarie 2012 18:12