Noua companie Teatru pe Țeavă îi aşteaptă pe gălățeni, sâmbătă, 16 decembrie, de la ora 19.00, la spectacolul "Era OK și la 60!", un one man show, cu Răzvan Vasilescu. Spectacolul este o poveste despre micile minuni, plăceri, abandonuri și paradoxuri ale vieții unui om care își descoperă în fiecare zi bucuria de a trăi. Iubitorii genului sunt așteptați la sala teatrului, din strada Nicolae Bălcescu nr. 90A.
One man show, cu Răzvan Vasilescu Scris de Raluca Ichim
Etichetat cu
Raluca Ichim
Articole recente - Raluca Ichim
Peste 3.400 de absolvenți de gimnaziu intră în focurile examenelor la Galați Congresul liberalilor. PNL cere demisia unor membri ai partidului până luni la prânz Premiul „Inspire Award” pentru echipa gălățeană ByteForce, în Olanda, la Campionatul European Premier Event Talent, profesionalism și pasiune, în slujba copilăriei. Festivalul „Talente dunărene” Creativitate şi spririt de echipă, la Liceul „Dumitru Moțoc”
Mai multe din această categorie:

