Vremea va fi în continuare frumoasă, cu temperaturi maxime diurne care vor urca până la 31 de grade Celsius, în timp ce minimele nocturne vor ajunge la 14 grade Celsius. Cerul va fi în general senin, iar şansele de precipitaţii sunt nule. Vântul va sufla slab, cu 5-10 km pe oră, din sector sudic. Presiunea atmosferică va fi de circa 764 mm coloană de mercur, în creştere, iar umiditatea relativă se va situa între 30 şi 50 la sută.
Cât de frumoasă va fi vremea astăzi Scris de Viaţa liberă


Viaţa liberă
Articole recente - Viaţa liberă
Campion Red Bull Dance Your Style România. Un gălățean va reprezenta România la Los Angeles Românii nu vor călători prea curând în SUA fără vize Partid lansat de un fost parlamentar apropiat de AUR Guvernul nu va retrage proiectul privind pensiile magistraților Incendiul de la „Dragonul Roșu” a poluat major BucureștiulLasă un comentariu
Utilizatorul este singurul responsabil de conţinutul mesajelor pe care le postează şi îşi asumă toate consecinţele.
ATENTIE: Comentariile nu se publică automat, vor fi moderate. Mesajele care conţin cuvinte obscene, anunţuri publicitare, atacuri la persoană, trivialităţi, jigniri, ameninţări şi cele vulgare, xenofobe sau rasiste sunt interzise de legislaţia în vigoare, iar autorul comentariului îsi asuma eventualele daune, în cazul unor actiuni legale împotriva celor publicate.
Prin comentariul meu sunt implicit de acord cu politica de confidenţialitate conform regulamentului GDPR (General Data Protection Regulation) şi cu Termeni si condițiile de utilizare ale site-ului www.viata-libera.ro