Evaluaţi acest articol
(11 voturi)
1 comentariu

Gruparea roș-alb-albastră a emis un comunicat oficial prin care a anunțat că de la 1 Iulie se pot face carduri socios pentru noul sezon. "SC Oțelul Galați aduce la cunoștința tuturor membrilor asociați-cotizanți că la finalul sezonului competițional 2019/2020, toate cardurile de socios vor expira la data de 30 iunie 2020, iar acestea vor putea fi reînnoite în termen de 60 de zile pentru a putea beneficia de continuitate anuală. De asemenea, asociația noastră anunță că începând cu data de miercuri, 1 iulie 2020, va fi demarat și procesul de înscriere ca membri oficiali pentru stagiunea competițională 2020/2021. Vă reamintim că membrii asociați-cotizanți au drept de vot în Adunarea Generală a SC Oțelul Galați, inclusiv la alegerile ce vor avea loc în acest an, dar și o serie de beneficii oferite de clubul nostru: abonament gratuit la meciurile oficiale, acces în grupurile de socializare exclusive, acces la transmisiunile live ale meciurilor oficiale sau amicale, newsletter informări oficiale, știri exclusive sau prioritate la știri, reduceri la magazinul oficial, vot jucătorul sezonului, tombole și concursuri exclusive, etc.", se arată în comunicatul oficial al SC Oțelul. Altfel, ediția de campionat a Ligii a III-a, competiție în care este angrenată echipa gălățeană, este programată să înceapă pe 29 August.

Citit 1455 ori Ultima modificare Duminică, 28 Iunie 2020 19:04

1 comentariu

  • postat de un galatean Luni, 29 Iunie 2020 11:55 82.137.13.*** Link la comentariu
    3
    12

    Sper ca mai multi galateni sa sustina financiar (devenind membru 'socios') acest club. Daca toti care s-au bucurat in 2011 de castigarea titlului ar contribui chiar si cu suma minima, clubului i-ar fi mult mai bine financiar, dar si sportiv.

    Raportează

Nu se mai pot comenta articolele mai vechi de 30 zile.