Biletul zilei - Meciuri premium de pariat

N-ar mai trebui să ne uităm la partidele din ligile inferioare ale Germaniei pentru că sunt prea multe surprize. Am pierdut la biletul de joi, la un singur meci, tocmai la liga a doua germană: Hertha n-a reuşit decât un egal acasă cu St. Pauli, scor 1-1. Celelalte trei partide au fost bifate corect. Astra a marcat încă din minutul 4 în Giuleşti, Celta Vigo s-a impus cu 2-0 în faţa celor de la Almeria, iar Rennes a câştigat cu ceva emoţii (gol decisiv în minutul 89) cu Troyes, scor 2-1.

BILETUL ZILEI

Lyon – Montpellier 1 (cotă 1,80)

Leverkusen – Nurnberg 1 (cotă 1,45)

Valencia – Socciedad 1 (cotă 1,65)

Fiorentina – Sampdoria 1 (cotă 1,50)

Pentru acest weekend avem meciuri din cele mai puternice campionate, nu ne mai împiedicăm de partide suspecte din ligi obscure. Lyon a ajuns pe primul loc în Franţa şi trebuie să-şi menţină poziţia că doar n-a muncit degeaba până acum, mai ales că acasă are şase victorii din şapte partide. Leverkusen e într-o formă excelentă, a ajuns pe locul doi şi trebuie să profite de pe urma duelului dintre Bayern (locul 1) şi Dortmund (locul 3) din această etapă. Valencia nu mai e ce-a fost dar are un bilanţ excelent acasă, şase victorii din şapte partide, iar Sociedad este una dintre cele mai slabe echipe în deplasări. A mai rămas duelul din Italia, acolo unde Fiorentina este pe locul trei, are un super-lot şi joacă excelent acasă (şase victorii din şapte partide, are doar un egal cu liderul Juventus). Cota finală ajunge până la 6,46.

Citit 5127 ori Ultima modificare Vineri, 30 Noiembrie 2012 13:29