Biletul zilei - Fără goluri de această dată

După ce că au fost multe surprize în weekend, nici luni n-a fost mai bine pentru pariori. În afară de Sevilla, care a trecut lejer de Celta Vigo, scor 4-1, ne-am confruntat numai cu probleme. Astra n-a marcat la Severin, Bari a condus încă de la pauză la Vicenza şi a menţinut avantajul chiar şi cu un om mai puţin, iar la Braşov s-a dat drumul la o serie de goluri ce părea interminabilă după 0-0 la pauză.

BILETUL ZILEI

Juventus - Celtic sub 3,5 goluri (cotă 1,35)

PSG - Valencia sub 3,5 goluri (cotă 1,28)

Melgar - Cienciano sub 2,5 goluri (cotă 1,70)

BSK Borca - Partizan 2 (cotă 1,15)

Bristol - Exter 1 sau 2 în repriza a doua (cotă 1,50)

De multe ori am cerut goluri şi spectacol la meciurile pariate, dar de această dată vrem meciuri cât mai închise, cu puţine reuşite. Deznodământul calificării în sferturile Ligii Campionilor e previzibil, dar mizăm pe mai puţin de patru goluri marcate în cele două meciuri, aşa cum s-a întâmplat şi în manşa tur. Melgar şi Cienciano au început catastrofal campionatul din Peru, cu doar un punct strâns de fiecare după trei etape, dar mai ales cu mari probleme la finalizare, ambele având doar câte un gol marcat. Partizan are de bifat trei puncte în campionat, iar la meciurile din Anglia, indiferent de ligă, se obişnuieşte ca cea de-a doua repriză să fie tranşată de una dintre echipe, lucru pe care mizăm şi noi. Altfel spus, nu vrem ca rezultatul din repriza a doua să fie egal. Cota finală ajunge până la 5,07.

Citit 4601 ori Ultima modificare Marți, 05 Martie 2013 15:33