Biletul zilei - Trei meciuri pentru câştig

Trebuie să trecem peste ziua de luni, când n-a fost deloc una favorabilă pentru pariuri. Zaragoza şi Granada s-au mulţumit să se anihileze reciproc, s-a încheiat egal, scor 0-0, iar Real Madrid B n-a fost în stare să învingă penultima clasată, scor 1-1. Meciul din Franţa a fost amânat, dar Hull şi-a respectat statutul şi a câştigat repriza a doua a confruntării cu Burnley.

BILETUL ZILEI

Bayern – Arsenal gazdele marchează în ambele repr. (cotă 2,05)

Suduva – Siaulai mai multe goluri în repr. a 2a (cotă 2,15)

Vyzas – Thrasivoulos sub 2,5 goluri (cotă 1,45)

Nu ne mai complicăm cu multe meciuri, ci încercăm să dăm lovitura prin cât mai puţine partide pariate. Bayern a demonstrat o forţă uluitoare de joc, în special pe teren propriu, iar Arsenal la cât e de vulnerabilă, e victimă sigură pe Allianz Arena. Campionatul din Lituania e la start, dar are un specific apare, de a se marca, de regulă, mai multe goluri în repriza secundă, aşa cum mizăm şi la duelul dintre Suduva (una dintre fruntaşele la acest capitol în sezonul precedent) şi Siaulai. A mai rămas meciul din liga secundă a Greciei, acolo unde oaspeţii au 21 de meciuri din 25 disputate în care s-a marcat mai puţin de trei goluri, aşa cum mizăm şi de această dată. Cota finală ajunge până la 6.39.

Citit 5848 ori Ultima modificare Marți, 12 Martie 2013 16:21