Biletul zilei: Cote atractive de jucat

N-avem cum să ne supărăm pe Borussia că n-a condus la pauză pe Malaga, la biletul de marţi, după ce a obţinut o calificare superbă în prelungiri. Tot în prelungiri a scăpat din mână şi Cardiff două puncte preţioase cu Barnsley, scor 1-1, iar Doncaster trăieşte periculos după ce a pierdut acasă cu Carlise.

BILETUL ZILEI

FC Basel – Tottenham 2 (cotă 2,75)

Rubin Kazan – Chelsea pauză X (cotă 2,00)

Dep. Tachira – Zulia 1 (cotă 1,55)

Nimeni nu se aştepta în tur ca Tottenham să nu câştige meciul cu FC Basel, dar pe de altă parte putem profita acum de cota oferită de casele de pariuri pentru o victorie a englezilor, necesară pentru calificare. După 2-2 la Londra, echipa lui Villas-Boas merge la victorie, iar valoarea superioară îi îndreptăţeşte pe englezi să creadă în şansa de a trece în semifinale. Meciul Rubinului cu Chelsea se joacă la Moscova, pe teren neutru, iar formaţia lui Benitez va fi preocupată să nu primească gol, după ce a câştigat la două goluri diferenţă în prima manşă. A mai rămas meciul din Venezuela, acolo unde Tachira se descurcă foarte bine acasă, iar oaspeţii, penultimii în clasament, au un bilanţ catastrofal în deplasare. Valoarea totală de multiplicare ajunge până la 8,53.

Citit 5073 ori Ultima modificare Miercuri, 10 Aprilie 2013 16:44