Oportunitate de angajare în cadrul MetalBand SRL Brăila

Oportunitate de angajare în cadrul MetalBand SRL Brăila
Evaluaţi acest articol
(11 voturi)

Suntem o companie solidă, cu o istorie de peste două decenii în producția și comercializarea produselor metalurgice de înaltă calitate. Apreciem fiecare detaliu și suntem dedicați calității, fiabilității și profesionalismului în tot ceea ce facem.

Dispunem de cele mai recente echipamente și metode avansate de producție. Suntem într-o căutare continuă a modalităților de a îmbunătăți procesele noastre, astfel încât să putem asigura furnizarea de produse metalurgice de cea mai înaltă calitate pe piață.

Echipa noastră este formată din profesioniști talentați și dedicați, care au acumulat o vastă experiență în industria producției de produse metalurgice. Fiecare membru al echipei noastre aduce cu sine o expertiză unică și o pasiune pentru excelență.

Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă care pune accent pe calitate, creștere și satisfacția clienților, atunci te invităm să te alături nouă.

Angajăm:

  • Operator linie fâșiat tablă
  • Operator linie profilat tablă

Oferim:

  • Salariu competitiv, raportat la nivelul tău de experiență;
  • Prime și bonusuri;
  • Oportunități de dezvoltare continuă și îmbunătățire a abilităților tale profesionale;
  • Transport asigurat pentru cei din Galați și localitățile învecinate Brăilei.

Cum poți aplica:

Pentru a aplica la una dintre pozițiile noastre disponibile sau pentru a ne trimite CV-ul tău, te rugăm să ne contactezi folosind detaliile de mai jos:

Nr tel: 0737.015.599

E-mail:Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

Sediul firmei: Șoseaua Vizirului km 10 Brăila

(P)

Citit 9545 ori Ultima modificare Vineri, 18 August 2023 15:43