Biletul zilei - Vrem spectacol

După atâtea câştiguri consecutive era normal să vină şi o zi mai nefastă, iar acest lucru s-a întâmplat chiar la biletul de luni. Singurul meci care ne-a confirmat aşteptările a fost cel din Norvegia, unde Stromsgodset a învins cu 2-1 pe Sandnes, perfect pentru pontul de peste două goluri marcate. În rest, ruşii de la UFA nu au ţinut cont de statistică şi au marcat de trei ori, prea mult pentru pontul de sub 2,5, iar Khimki a pierdut acasă cu Belgorod, scor 0-2. Malmo a învins lejer pe GAIS, 2-0, scor înregistrat încă de la pauză.

BILETUL ZILEI

Ludogorets-Dinamo Zagreb peste 2,5 goluri cotă 2,00

Sp.Huancayo-Cienciano 1 cotă 1,55

Melgar-Sporting Cristal mai multe goluri în repriza a II-a cotă 2,15

Mizăm doar pe trei meciuri pentru a ne feri de surprize. În derbiul preliminariilor din Liga Campionilor, dintre bulgarii de la Ludogorets şi Dinamo Zagreb nu putem aborda decât un pont cu goluri multe, minimum trei, mai ales că ambele formaţii au obiceiul de a înscrie mult şi des. Campionatul din Peru a fost o sursă foarte bună de pariuri, iar la biletul de astăzi atacăm două partide: Huancayo trebuie să bată pe Cienciano, raportul acasă/deplasare al acestora fiind zdrobitor, iar la jocul dintre Melgar şi Sporting Cristal trebuie să se marcheze mai multe goluri în repriza secundă, respectând statistica. Cota finală este de 6,67.

Citit 4370 ori Ultima modificare Marți, 17 Iulie 2012 17:57