Biletul zilei - Revine pontul nostru preferat

Spaniolii s-au dovedit a fi neserioşi în Cupa Regelui, atât Bilbao, cât şi Levante au dezamăgit în deplasările cu echipe aflate în liga a treia. Bascii, finalişti ai Cupei în ediţia precedentă, au remizat, scor 0-0, cu Eibar, în timp ce Levante a comis-o şi mai urât, 0-1 cu Melilla. Oţelul a câştigat într-o manieră categorică, scor 3-0, în faţa rivalilor de la CF Brăila, în timp ce Xerxes - Feyenoord s-a încadrat perfect în pontul de cel puţin trei goluri înscrise în repriza a doua: 0-0 pauză, 0-4 final.

BILETUL ZILEI

Man. Utd - Arsenal peste 2,5 goluri (cotă 1,65)

Malaga - Rayo Vallecano 1 (cotă 1,40)

Hannover - Augsburg 1 (cotă 1,75)

Portuguesa - Bahia pauză X (cotă 2,20)

Un singur meci din cele nouă disputate până acum în Premier League de Manchester Utd a fost cu mai puţin de trei goluri înscrise, iar când vine vorba de un duel cu Arsenal, spectacolul este garantat. Malaga a început bine sezonul şi are nevoie de continuitate în rezultate pentru a se menţine în elită. În Germania, Hannover nu-şi mai permite paşi greşiţi după înfrângerea de etapa trecută, iar meciul cu Augsburg, ultima clasată, pare a fi prilejul perfect pentru echipa din nord de a reveni pe un loc european. A mai rămas pontul nostru preferat, pauză X la meciurile disputate acasă de Portuguesa din Brazilia. De data aceasta Portuguesa are ca adversar pe Bahia, o altă specialistă în egaluri la pauză. Cota finală ajunge la 8,89.

Citit 6303 ori Ultima modificare Vineri, 02 Noiembrie 2012 22:15