Teatrul de Copii şi Tineret "Gulliver" angajează

Teatrul de Copii şi Tineret  "Gulliver" angajează
Evaluaţi acest articol
(7 voturi)

 Descrierea și responsabilitățile postului

  • Execută sonorizarea spectacolelor prin sincronizarea timpilor muzicali cu mişcarea scenică, respectând concepția regizorală și scenografică;
  • Efectuează montarea și demontarea aparaturii necesare pentru sonorizare la toate repetiţiile, spectacolele și manifestările cultural-artistice, care au loc atât la sediul teatrului cât și în deplasare;
  • Asigură integritatea aparaturii și instalațiilor specifice echipei de sonorizare prin buna întreținere, exploatare, depozitare și conservare a acestora;
  • Se implică în mod activ în cadrul Festivalului Internațional „Gulliver” și a tuturor evenimentelor culturale pe care le desfășoară sau la care participă teatrul;

Cerințele postului:

  • Nivelul de studii necesare postului: studii medii;
  • Vechime în muncă: minim 1 an;
  • Vechime în specialitatea postului: minim 1 an;
  • Cunoștințe de operare pe calculator: medii;
  • Prezintă un avantaj experiența în cadrul instituțiilor de spectacole și concerte;
  • Abilități de comunicare, atitudine proactivă, atenție distributivă, spirit de echipă, flexibilitate și adaptabilitate;

Beneficii:

  • Contract individual de muncă pe perioadă determinată;
  • Salariu motivant, indemnizație de hrană și vouchere de vacanță;
  • Lucrul într-un mediu plăcut, dinamic și creativ în cadrul unei instuții publice de cultură;

Informații suplimentare la numărul de telefon 0236412302, persoană de contact Felea Sorina.

Citit 1320 ori Ultima modificare Luni, 27 Martie 2023 09:55

Nu se mai pot comenta articolele mai vechi de 30 zile.