Oţelul, ce dezastru! Înfrângere neaşteptată cu CSMS Iaşi (GALERIE FOTO)
Foto: Foto: Sorin Pană

Oţelul, ce dezastru! Înfrângere neaşteptată cu CSMS Iaşi (GALERIE FOTO)
Evaluaţi acest articol
(0 voturi)

Gălăţenii au ratat şansa de a se distanţa de echipele aflate pe locurile retrogradabile, ba chiar şi-au complicat situaţia din clasament după eşecul pe teren propriu cu CSMS Iaşi


Meciul cu CSMS Iaşi, echipă aflată pe loc retrogradabil, a fost mai greu decât s-ar fi aşteptat gălăţenii. Cu o trupă aşezată pe două linii în defensivă, ieşenii au dat replica prin contraatacuri tăioase. După o primă jumătate de oră cu un joc îngheţat, lipsit de ocazii, Onofraş a deschis scorul cu un şut imparabil de la 25 de metri. Gălăţenii au încercat să riposteze rapid, dar de fiecare dată au fost neinspiraţi în faţa porţii. Băjenaru a avut golul egalării în bocanc în două rânduri. Mai întâi a şutat slab din marginea careului (41), iar apoi a ratat cea mai mare ocazie a reprizei, când, rămas singur cu portarul în şase metri, în locul şutului a preferat o pasă în lateral către Râpă, care n-a ajuns la timp să finalizeze.

Antrenorul Oţelului, Viorel Tănase, a încercat să schimbe faţa echipei cu două înlocuiri în startul reprizei secunde, dar gălăţenii nu au reuşit să-şi creeze prea multe ocazii nici cu Didi şi Viglianti pe teren. Ieşenii s-au mulţumit să se cantoneze în apărare pentru a-şi păstra avantajul de pe tabelă.

Lovitura de graţie a fost dată de acelaşi Onofraş la prima ocazie a ieşenilor din repriza a doua. Ţigănaşu a zburdat pe partea stângă, a pasat bine în faţa porţii, de unde Onofraş a reluat simplu în plasă. Golul de 2-0 al ieşenilor a debusolat complet trupa lui Tănase, care n-a mai reuşit să pună în pericol poarta adversă. Tot Onofraş a întregit dezastrul, marcând pentru 3-0 în prelungirile partidei, după ce a scăpat singur cu Simaitis.

Oţelul a intrat într-o situaţie extrem de delicată odată cu această înfrângere. Cu doar 19 puncte strânse pe teren după 18 etape, gălăţenii au doar două puncte avans faţă de prima echipă clasată sub linie, CSMS Iaşi.

Inkango şi Paraschiv au fost menajaţi

Chiar dacă era anunţată revenirea a doi jucători importanţi pentru Oţelul după o pauză de mai bine de o lună, cauzată de accidentări, Inkango şi Paraschiv au fost menajaţi la meciul cu CSMS Iaşi, nefiind încă refăcuţi complet. În schimb, s-a aflat pe banca de rezerve portarul Cristian Brăneţ, revenit după accidentarea suferită la meciul cu Dinamo.


OŢELUL GALAŢI - CSMS IAŞI 0-3 (0-1)

Meci disputat luni seară, în etapa a XVIII-a a Ligii I;

Spectatori: 2.000;

Au marcat: Onofraş 35, 73, 90;

Cartonașe galbene: Neagu 32, Băjenaru 44, Sipovici/ Nalaţi 68;

Echipele utilizate:

OŢELUL: Simaitis - Râpă, Sîrghi, Sipovici, Murgoci (Punosevac 76) - Neagu (Viglianti 46), Giurgiu - Iorga, Băjenaru, Stromajer (Didi 63) - Pena. Antrenor: Viorel Tănase.

CSMS IAŞI: Irimia - Creţu, Tincu, Avrămia, Vladu - Straton (Nalaţi 65), Milea - Onofraş, Tudor (Mitrea 90), Ţigănaşu - Pătulea (Herghelegiu 69). Antrenor: Liviu Ciubotariu.

Arbitri: Ovidiu Haţegan (central), Sebastian Stoianov, Marius Marchidanu (asistenţi).

Citit 3368 ori Ultima modificare Luni, 03 Decembrie 2012 20:50

43 comentarii

  • postat de haidi otielul si ia bataie di la toti
    Joi, 06 Decembrie 2012 18:32
    Vai da tare m-am mai bucurat de aceasta infrangere a Otelului Galati
    cum de altfel ma bucur la fiecare infrangere a acestei echipe si la cele viitoare
    nu ca mi-ar placea fotbalul dar ma bucur cand ia bataie
    sunt in culmea fericirii si imi dau si drumul
    hai otelul la mancat batai .
    0
    0
    Raportează
  • postat de un galatean
    Miercuri, 05 Decembrie 2012 16:46
    TANASE dute si lasa echipa in pace
    0
    0
    Raportează
  • postat de UN GALATEAN !
    Marți, 04 Decembrie 2012 23:14
    DEMISIAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!! VIOREL TANASE NU E ANTRENOR !!!!!!!!!!!!!!
    0
    0
    Raportează
  • postat de smecher
    Marți, 04 Decembrie 2012 22:20
    degeaba daca nu ai echipa ca lumea nu poti sa bati pe nimeni si mai ales cu un nou antrenor slab mai tanase eu nu inteleg de ce mai stai preda stafeta lui andone sau cartu sa vina sa faca treaba tu nu ai experienta necesara sa conduci un club de liga 1 tu ai fost doar in liga 2 nu stii nimic ca antrenor ca jucator eu te respect dar ca antrenor nu ai pregatirea necesara ca sa poti face treaba dar nu poti asa ca pleaca ca asa vei fi huiduit la greu daca nu iti dai demisia este spre binele tau daca vrei daca nu asta e insa astept sa vad schimbari masive la aceasta echipa stiu sigur ca vor pleca grahovac branet rapa cojoc costin sarghi giurgiu paraschiv pena stromajer bajenaru si care mai sunt vreau noutati la aceasta echipa i-am vazut destul pe astia vreau sa vad si altii la lucru de astia m-am plictisit si mai sunt si putori ordinare se duc in divino se distreaza beau dar de jucat fotbal nu e rusinos acest rezultat sincer daca nu aveti chef sa jucati duceti-va frate si jucati unde vreti voi daca aici nu aveti ragaz sau macar din lipsa de respect
    0
    0
    Raportează
  • postat de dan
    Marți, 04 Decembrie 2012 18:57
    Luati-l pe Herea de la Rapid in aceasta iarna.Vrea sa plece dupa insolventa.Nu fiti fraieri!
    0
    0
    Raportează
  • postat de bitum
    Marți, 04 Decembrie 2012 17:54
    Cred ca am aflat de ce joaca asa de prost toata echipa.
    Asteapta sa le faca primaria stadion de CL.
    Sa vedeti atunci de ce sunt in stare Rapa, Pena, Stromajer,Punosevac,Sîrghi. Cele mai mari panarame din echipa.Cred ca am scris aici aproape jumatate de echipa si cu antrenorul Tase in frunte.Restul sunt prea obositi, trecuti sau prea nestiutori.
    ASTA ESTE ECHIPA DE PRIMA LIGA!!!!!!?
    HAI CU B-UL DE LA ANU'.
    Sau nu ca nu primesc licenta 7 cluburi aflate in faliment din liga 1 si raman in primul esalon muraturile noastre, iar noi o sa vedem un fotbal romanesc de o sa ne spargem televizoarele.
    0
    0
    Raportează
  • postat de tom
    Marți, 04 Decembrie 2012 17:16
    Domnule ziarist ! De ce nu dai parerile antrenorului si a managerului la ziar dupa partida ?
    0
    0
    Raportează
  • postat de luca
    Marți, 04 Decembrie 2012 17:06
    CE VANZARE DE MECI!!!!!!!!
    0
    0
    Raportează
  • postat de jiji
    Marți, 04 Decembrie 2012 16:03
    ce lipsa de valoare...mai bine de jumatate din cei care au jucat aseara au evoluat si in Liga Campionilor...dar daca nu exista strategie, echipa nu e bine asezata pe teren, nu a fost studiat adversarul...si mai apar greselile si oboseala, se duce sandramaua in Dunare...
    0
    0
    Raportează
  • postat de Pt @thor
    Marți, 04 Decembrie 2012 15:35
    Daca tanase e baiat destept, asa cum se crede si a constatat ca nu are cu cine sa faca treaba ( la jucatori ma refer ), cine-l obliga sa ramana in continuare antrenor ?!? Cel mai bine ar fi sa joace rolul bancii , atunci cand se aseaza politistul pe ea.....din celebrul banc : " cel mai destept cedeaza" !
    0
    0
    Raportează
  • postat de Gigi
    Marți, 04 Decembrie 2012 15:22
    Toti cei ce nu au treaba cu Otelul sa se abtina. Dorinel Munteanu si-a dat demisia, pentru ca situatia era nasoala la club. A plecat, sa fie sanatos, noi am ramas si trebuie sa gasim o solutie. Nu inteleg de ce oamenii cer de la Tase ceea ce nu a reusit sa faca nici macar antrenorul care ne-a adus titlul. DATI-I ECHIPA LUI TASE SI PE URMA SA-L JUDECATI.
    0
    0
    Raportează
  • postat de thor
    Marți, 04 Decembrie 2012 15:17
    Rezultatele slabe nu sunt datorita pregatirii si tacticii aplicate de Tase ci datorita calitatii jucatorilor care sunt muuuult sub ceea ce se cere.Sunt enervant de slabanogi.Tase nu e decat victima unei circumstante pe care nu are cum sa o controleze.E tare frustrant sa nu ai DE UNDE ALEGE,sa schimbi o bobarca cu alta bobarca.
    Un exemplu este cu promovarea tinerelor sperante...promovarea mediocritatii:cand credeam ca am vazut toti prostii de la tineret,iata ca mai apare unul si pe acelasi post de fundas stanga..parca e clona celuilalt,chiar e o minune ca poate sta in ghete,tipul e total pe dinafara.
    Are si Tase multe de invatat dar faptul ca a dat peste o echipa lipsita de talent si inteligenta poate fi o scuza.
    In afara saraciei din bagajul lor tehnic,este evident ca jucatorii mai au un handicap..multi dintre ei sunt intarziati mintal.Altfel nu-mi explic de ce actiunule si gandirea lor sunt atat de deficiente,de ce nu se folosesc de creier in solutionarea unor faze simple(chiar si la meciul asta au fost cateva)?!Privesti si chiar nu poti gasi o logica pt ceea ce fac si modul cum gandesc actiunile lor.E CLAR CA NICI MINTEA NU-I AJUTA....in fine..un idiot actioneaza ca un idiot.Vreau sa zic ca talentul fara inteligenta este ZERO...dar ei nu au nici talent...nasol de naspa.Acu fie vorba intre noi,astia sunt cei mai prosti jucatori pe care i-am vazut vreodata la Otelul..si nu mai pot fi tratati.
    STIMABILI INVESTITORI,CU JUCATORI RUDIMENTARI E PIERDERE DE TIMP SI BANI
    HAI IARNA
    0
    0
    Raportează
  • postat de cornel
    Marți, 04 Decembrie 2012 14:23
    De ce l-ati dat afara pe Dorinel mai liberalilor !?
    0
    0
    Raportează
  • postat de Galatean
    Marți, 04 Decembrie 2012 14:18
    N-am sa inteleg in vecii vecilor, ce a vrut sa faca bejenaru atunci cand aflandu-se singur, la 6 m !!! cu portarul advers, in loc sa suteze la poarta, a luat-o la stanga, spre fanionul de la corner ???!!!??? Asta inseamna o imensa dobitocie !!! Au mai fost in situatia de 5 contra 2 ieseni si in loc de pasa la coechipierul cel mai bine plasat, posesorul mingei a preferat sa traga aiurea-n tranvai !!! Nu mai vorbesc de faptul ca toti alergau cu frana trasa !?! Exemple negative sunt cu duiumul iar rapa, este unul din cele mai elocvente..... ! de fapt toti sunt o apa si un pamant, in frunte cu cocalarul ala de tase care se da antrenor !!! Vai de cowurul lor ! S-au facut de rasul basinilor !!! B-ul, e la o distanta de o iarna !
    0
    0
    Raportează
  • postat de jiji
    Marți, 04 Decembrie 2012 13:29
    Gigi, ia-l acasa pe Tase, ultimul bou ramas la Otelul, sa antreneze grupa de pitici din spatele blocului. cind stai cu fundu il poarta, dai goluri cu noroc - o executie deosebita + contraatac - iar arbitrul nu vede penalty ptr Vaslui, esti maaare de tot antrenor. pacat ca marile televiziuni de sport nu il baga in seama de patronul echipei , sa demita antrenori in direct. Lacatus e varza ca antrenor; va trebuie un Gheorghe Multescu sa va scoata din situatia asta...si Guardiola e inca liber pina il ia Manchester City...
    0
    0
    Raportează
  • postat de Ion
    Marți, 04 Decembrie 2012 13:25
    Stelistii sa se abtina. NU MAI VREM OAMENI DE LA RIVALE.
    0
    0
    Raportează
  • postat de GARGANTUA
    Marți, 04 Decembrie 2012 12:58
    Să vină MARIUS, SĂ VINĂ MARIUS, SĂ VINĂ MARIUS LĂCĂTUŞŞŞ !!!
    0
    0
    Raportează
  • postat de coco
    Marți, 04 Decembrie 2012 12:53
    cum sa chemi un antrenor care nu a facut treaba in liga 2 si liga a 3....sa antreneze otelul....in vremurile astea grele?plus ca el nu stie sa respecte jucatorii si se crede mare antrenor,,,,sper sa se intoarca in liga a 3 a....mourinho de galatzi
    0
    0
    Raportează
  • postat de Gigi
    Marți, 04 Decembrie 2012 11:51
    Din nou vad tot felul de handicapati care il ataca pe Tase, refuzand sa vada ceea ce se intampla la nivel de jucatori. Transferuri nu s-au facut, accidentati avem cu nemiluita, jucatorii stiu ca vor pleca din iarna. Nu ai cum sa ii mai faci sa joace, orice s-ar intampla. Toti cei ce i-ati cerut demisia lui Tase astazi disparuseti dupa victoria din cupa sau cu Vasluiul. TANASE E SINGURUL OTELAR RAMAS LA CLUB, BOILOR. Unde erati majoritatea aseara, cand Otelul avea mare nevoie de voi? Suporterii de rezultat nu au dreptul sa comenteze. M-am saturat de asemenea oameni care habar nu au fotbal dar comenteaza. Aveti oameni buni rabdare sa putem face transferuri si pe urma comentati.
    0
    0
    Raportează
  • postat de pol
    Marți, 04 Decembrie 2012 10:49
    Tase iesi te rog pe un post tv. local si marturiseste tot ce se intampla la otelul ,poate nu esti tu vinovat . asteptam adevarul .FORTA OTELUL !
    0
    0
    Raportează
  • postat de jiji
    Marți, 04 Decembrie 2012 10:34
    daca era o victorie chinuita nu erau asa de multe comentarii. degeaba tipam ca tase nu e bun de antrenor in Liga I, nimeni nu ne asculta, l-au ajutat citeva rezultate bune(asta e echipa care acum doua etape a batut Vasluiul?), daca are onoare in al 12-lea ceas isi da demisia...desi e cam tirziu, mai e putin si se termina sezonul de toamna-iarna. partida nu a fost pregatita cum trebuie - jucatorilor li s-au suit la cap victoriile cu Vasluiul si Ceahlaul - poate au acuzat si o stare de oboseala - iar staful tehnic nu si-a urmarit adversarul; extrem de solid in ultima perioada - invincibil pe teren propriu si incisiv pe contraatac in deplasare - a se vedea victoria de la Medias si prima repriza buna de la Vaslui. ce mai urmeaza, meciul "ranitilor" din Giulesti, unde otelarii se vor baricada in aparare si vor juca la mica ciupeala, ca la Piatra-Neamt.
    0
    0
    Raportează
  • postat de bitum
    Marți, 04 Decembrie 2012 09:52
    Varzaaa...varzaaaa..toti, de la conducerea clubului, la antrenor si cea mai mare parte a echipei.
    Nu este echipa nici macar de liga a doua.
    0
    0
    Raportează
  • postat de orinel
    Marți, 04 Decembrie 2012 09:46
    oras de rahat cu echipa de kkt.
    0
    0
    Raportează
  • postat de tom
    Marți, 04 Decembrie 2012 09:34
    DEMISIA , DEMISIA , DEMISIA !Nu inteleg ce fac fotbalistii astea la antrenamente ,parca sant sculati din somn si nu stiu incotro sa apuce ! An trenorul asta e o epava a galatiului si trebuie sa-si dea demisia ca ne duce in judeteana !
    El nu vede ca nu merge nimic ? Oare nu ai este rusine de oamenii care ingheata in tribune si al privesc pe el cat de dragut este ?
    0
    0
    Raportează
  • postat de cocojambo
    Marți, 04 Decembrie 2012 09:24
    si-au dorit mai mult victoria :))
    asteptam comentariul celebru al marionetei Narcis cu discursul deja pregatit pentru infrangere...nu va mai prezentati ma la tv sa dati interviuri ..inregistrativa pe Iphone si le dati direct lu aia inregistrarea in caz de victorie sau de infrangere..
    ar fi culmea acum de suparare ca lumea va injura sa intrati in silenzio stampa ...si o sa vina si iarna ...calendaristic a venit demult si o sa va cacati pe voi cu transferurile voastre ...de doi lei ..sa fim seriosi nu se va produce nici un declic (cuvantul vostru magic)
    de ce nu explica nenea Stan la o emisiune locala macar ..unde si cum au fost gestionati banii din UCL..sa stim si noi muritorii ,macar din curiozitate cati bani sunt in conturile FC OTELUL ???( ramasi asa fara glas la acuzele din presa??? si tacerea e un raspuns)

    @IASI .. bai yashinton ..chil out dude ca nici voi nu sunteti mai breji:))...
    0
    0
    Raportează
  • postat de Nobel
    Marți, 04 Decembrie 2012 08:43
    1 - 2 - 3 - 4 CUPA SI CAMPINONATU' :)))))))

    Pentru cei ce dadeau peste nas dupa victoria din cupa: iata ca a fost doar un accident acea victorie, iar temerile de dezastru erau intemeiate, la fel ca si solicitarile de demisie. Ar fi un gest de bun simt sa pleci atunci cand vezi ca nu poti! Unii zic ca "nu joaca antrenorul, ci jucatorii". Asa e, dar dirijorul e antrenorul, iar 2 exemple bune sunt Dan Petrescu si Rednic: ambii au luat echipele in situatii dezastruase si le-au pus pe picioare, CU ACEEASI JUCATORI!!
    Asta inseamna un antrenor. Daca esti in stare, o faci. Daca nu, trebuie sa ai modestia sa recunosti ca nu esti capabil si sa lasi pe altul.
    0
    0
    Raportează
  • postat de nu conteaza
    Marți, 04 Decembrie 2012 08:39
    RUSINEEEEEEEE- la scorul de 1-0 toti spectatorii trebuia sa plece din stadion sa-i lase singuri ,poate asa simteau si ei umilinta
    0
    0
    Raportează
  • postat de dumitru
    Marți, 04 Decembrie 2012 08:13
    Tanaseeeeeeeeee ai macar bunul simt sa recunosti ca nu esti capabil? chiar nu vezi ca e o palarie prea mare pentru tine o echipa de liga 1? da-ti frate demisia ce vrei sa fii luat cu parul?tii de scaun mai rau ca un politician ,de fapt am scris si cand ai fost pus "antrenor", ca marius stan a avut datorii de te-a desemnat pe tine ,mai omule tu esti o marioneta incapabila ,nu intelegi acest fenomen,ce ai facut pe unde ai antrenat? DU-TE SI LASANEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!! multi spun "jos palaria ca jucator"dar nici ca jucator nu ai fost mare STAR ,ai fost un jucator mediu ,o mai nimereai din cand iin cand si atat ,SA DAM CARTILE PE FATA ,i-ati banii si pleaca ca nici in B nu ai sa faci fata !!!!!!!!DU-TE SI LASANEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!
    0
    0
    Raportează
  • postat de marius
    Marți, 04 Decembrie 2012 07:29
    Totusi echipa asta are patroni?Chiar nu sunt interesati de investitia lor?Daca se dorea se puteau aduce jucatori liberi pentru a ajuta.Nu se vede nici o strategie atat la nivelul patronilor,cat si al stafului.Cu inca vreo doua rusini din acestea si la anul ne vedem in B.Aduceti un antrenor care sa puna biciul pe ei si sa mai lase prieteniile si mesele prin oras cu aceste panarame de jucatori.
    0
    0
    Raportează
  • postat de Iasi
    Marți, 04 Decembrie 2012 02:14
    Hahahahaha...:)))))))))))))))
    suunt fericit si ma simt bineeeeeeeeeeeee :)
    Ba, ce v-am tras-o :))))))))))O sa tineti minte scorul asta cat veti trai :)))
    De cand astept sa va umilim...
    Apropo, v-ati prezentat la meci, sau am castigat prin neprezentare? :O
    _________________
    Ne-am razbunat cu varf si indesat pt ca in tur ati castigat de-an pl, cu arbitru...
    0
    0
    Raportează
  • postat de Otelar convins
    Marți, 04 Decembrie 2012 01:11
    Jucatorii nu si-au dat interesul... nici nu alergau ! Parca se juca in curtea scolii cu 2 echipe , una care lua meciul in serios si una care nu-l lua ! O fi de vina faptul ca se stiu cei care pleaca in iarna ? Abia astept sange proaspat la echipa , jucatori care sa rupa pe teren , nu alta (sa aiba ambitie ) !
    0
    0
    Raportează
  • postat de stan si BRAN
    Luni, 03 Decembrie 2012 23:32
    Cu pianul pe scari.era sa ne rupem picioarele,iar suntem la etajul intai. Forza,forza!
    0
    0
    Raportează
  • postat de costel
    Luni, 03 Decembrie 2012 23:23
    vrem demisia lui viorel tanase ca jucator jos plaria ca antrenor mai are de invatat
    0
    0
    Raportează
  • postat de eugen
    Luni, 03 Decembrie 2012 22:59
    Domnule ,,antrenor" Viorel Tănase vă rugăm din suflet sa vă daţi demisia pană nu este prea târziu. Echipa nu joacă nimic, nu aveti nicio tactică de joc etc. Nu este posibil ca echipa care a câştigat titlul în urmă cu 2 ani, fără să le plece mulţi jucători să nu poată să joace nimic. Sunteţi o ruşine naţională.Sper să nu aveţi soarta Unirii Urziceni. Dacă acest club are totuşi o conducere sper să ia măsuri cât mai repede posibil.
    0
    0
    Raportează
  • postat de cipanezul
    Luni, 03 Decembrie 2012 22:51
    Tase cu tot respectul pe care il meriti , crezi ca poti face fata ?
    Totusi datoria unui antrenor este sa stie cum sa-si motiveze jucatorii, nu?
    Infringerea este prea grea !
    Chiar daca se mai poate redresa ceva la iarna este rusinos felul cum v-ati prezentat astazi !
    OLD BOYS !!!!!!!!!! RUSINE!!!!!!
    Nu meritati sa mai vina nimeni la stadion.
    0
    0
    Raportează
  • postat de Suporterul tepuit..
    Luni, 03 Decembrie 2012 22:48
    Oare cine a castigat la pariuri astazi? Probabil vreun jucator de la Otelul a avut o inspiratie divina si a mers pe scor corect ? Apropo stie cineva cat a fost cota la Otelul-Iasi 0-3 ?
    0
    0
    Raportează
  • postat de GALATEAN
    Luni, 03 Decembrie 2012 22:23
    al doilea investitor CALIN din IASI prietenul lui M.STAN a ordonat punctele spre IASI galateni aveti minte scurta la FOTBAL
    0
    0
    Raportează
  • postat de smecher
    Luni, 03 Decembrie 2012 22:20
    numai suport abia astept sa vina schimbarile numai pot
    0
    0
    Raportează
  • postat de alfar
    Luni, 03 Decembrie 2012 21:40
    eu inca cred ca sintem manipulati , prin prisma celor 18 milioane euro primiti de OTELUL pentru participarea in C.L. m.stan a ajuns primar cu sprijin usl, deodata cu promisiuni de echipa si superstadion. inca mai e campanie electorala sa sprijine u s l . trebuie vorbe si promisiuni. dupa aia, DOMNUL cu mila. cred ca sintem supusi unei minciuni. cred ca defapt nu exista nici un interes pentru a pastra OTELUL in liga1. totul e o fatarrnicie , scenariu facut de vechii actionari bors@m.stan. ce cupa, doar a judetului galati?. cred ca sintem supusi iar la o mare minciuna, viitorul OTELULUI. tare vreau sa cred ca ma insel si sint un nebun.
    0
    0
    Raportează
  • postat de alfar
    Luni, 03 Decembrie 2012 21:17
    e cel mai greu moment. al adevarului. echipa cu lot valoric scazut si antrenor ce nu-si arata o valoare. dar, aici e momentul ce trebuie sa vina din partea celor ce conduc OTELUL, si nu ma refer la narcis raducan. slab si el. am intrebat si voi intreba la nesfirsit pina la raspuns: adamescu exista!? acei investitori de care m.stan a spus ca duc pe culmi echipa?. m.stan ce a ordonat cistigarea titlului peste doi ani in conditiile in care ROMANIA are calificata direct in grupe C.L prin punctele stelei, cfr, etc...nu va e rusine? ....ADAMESCU EXISTA? sau e diversiune ? asta e raspunsul pentru OTELUL. pina nu stim adevarul prin gura unu om ce garanteaza bani pentru performanta, totul e o mare vrajeala. il vreau pe d-l adamescu sa apara public si sa spuna ca-i pasa de OTELUL. atunci poate voi crede si vrajelile lui m. stan, narcis. r, povestile lui tanase. intr-un oras distrus in prima faza de mafia combinista si de santier naval prin vinzari de mafia politica a vremurilor, printr-un mehid vindut unui mangalea, ce acum vinde terenul pentru mall-uri, unde nu se mai face decit piine si preparate pline cu e-uri vreti, echipa de fotbal? pina nu iese adamescu public sa spuna deva de OTELUL nu cred in intentiile sale si vorbele lui m.stan. asa sa ne ajute DUMNEZEU.
    0
    0
    Raportează
  • postat de galatean
    Luni, 03 Decembrie 2012 21:00
    Lamentabil ! Rusinos ! Catastrofal ! De toata jena ! Sunt convins ca sunt atat de "afectati" de aceasta infrangere rusinoasa incat se vor opri direct in Divino, la o vodca si la o manea ! Eu nu stiu de ce s-au mai cheltuit banii pe nocturna pt. ca manelistii astia sunt de matineu !
    0
    0
    Raportează
  • postat de dunareanul
    Luni, 03 Decembrie 2012 20:51
    Nenea antrenoru” lasa-ne frate...du-te la Frumusita si pregateste si antreneaza-i cum vrei tu......esti praf!
    Tu ce vezi la televizor seara la eurosport, vii si le zici jucatorilor care au un creier de gaina!
    Jucatori = antrenori = VARZA MURATA!
    0
    0
    Raportează
  • postat de eu
    Luni, 03 Decembrie 2012 20:50
    Demisia tase..
    0
    0
    Raportează

Nu se mai pot comenta articolele mai vechi de 30 zile.