Polițiștii locali de la Serviciul Rutier vor fi pe străzi cu efective sporite și miercuri, 17 mai. Echipajele se vor afla în următoarele zone: str. Basarabiei /str. Traian (Baia Comunală); str. Traian, de la Baia Comunală până în Bariera Traian; bulevardul George Coșbuc, între str. Brăilei și bulevardul Marea Unire; str. Domnească, între str. Brăilei și str. Cezar; str. Brăilei, între str. Traian și bulevardul Siderurgiștilor; str. Gheorghe Doja, între str. Nae Leonard și str. Anghel Saligny; str. Oțelarilor, între str. Stadionului și str. Brăilei, bulevardul Dunărea; bulevardul Henri Coandă, între str. Traian Vuia și bulevardul George Coșbuc; str. 1 Decembrie 1918, între str. Basarabiei și str. Milcov.
Unde acționează Poliția Locală astăzi Scris de Beatrice Dumitriu
Beatrice Dumitriu
Articole recente - Beatrice Dumitriu
Elevii Colegiului Economic învaţă să conducă afaceri. Firmele de exerciţiu au ieşit la rampă la Universitate Elevii de la „Aurel Vlaicu”, în vizită la Uzina de Apă și Stația de Epurare Un cilindru uriaș a ieșit brusc din pământ în Japonia Presa mondială relatează că Mojtaba Khamenei ar fi în comă NATO interceptează a treia rachetă lansată din Iran spre Turcia
Mai multe din această categorie:
2 comentarii
-
postat de DaniMiercuri, 17 Mai 2023 08:1393.122.248.***De când cu ridicatul mașinilor pe platforma nu mai vezi un polițist local sa patruleze prin cartiere, pe lângă scolii și grădinițe, să treacă prin parcuri.
Să facă munca de poliție efectiv !00 -
postat de GheMiercuri, 17 Mai 2023 07:225.13.140.***Politia locala sa acționeze și sa ia masuri pe str. Prel Brăilei, la Dedeman, pe str. Siderugistilor(zona Liceului A Saligny) și la Lukoil micro 13, unde permanent e plin de camioane staționate. În schimb domnii de la locală se odihnesc în mașinile de serviciu.00

