Veşti bune pentru fani - Revin răniţii Oţelului

Veşti bune pentru fani - Revin răniţii Oţelului
Evaluaţi acest articol
(0 voturi)

Lotul roş-alb-albaştrilor a avut de suferit la ultimele partide de campionat din cauza accidentărilor, dar odată cu pauza provocată de meciurile echipelor naţionale au revenit o parte din jucători. Astfel că Buş, Mardare şi Cârjă au reintrat în programul echipei, Paraschiv, Sârghi şi Enescu se antrenează separat, iar Didi va reveni la Galaţi pentru reluarea antrenamentelor pe data de 19 septembrie. Singurul absent pe termen lung a rămas Silviu Ilie, care are şanse minime să revină până la finalul turului. De asemenea, continuă programul de promovare a tinerilor şi în această săptămână se pregăteşte şi atacantul Bogdan Chipirliu cu lotul antrenat de Viorel Tănase.

Citit 1969 ori Ultima modificare Miercuri, 12 Septembrie 2012 14:39

7 comentarii

  • postat de The patriot
    Joi, 13 Septembrie 2012 14:17
    Cu Tase,Bus,Carja si altii ca ei vom inota pe la subsolul clasamentului...noul Galati asta va fi !
    0
    0
    Raportează
  • postat de Ioan P.
    Joi, 13 Septembrie 2012 11:13
    Pentru du-te la oi: Daca asta ai inteles din ce-am scris eu, e clar ca esti o persoana cu posibilitati limitate, sau cu creierul neted, ii poti spune cum vrei. Acolo am scris clar de ce regret ca l-am votat. Daca stii sa citesti si mai ales sa interpretezi e OK, daca nu sa stii ca nu e prea tarziu sa te inscrii in Clasa 0 (zero).
    0
    0
    Raportează
  • postat de Du-te la oi
    Miercuri, 12 Septembrie 2012 22:50
    @Ioan P. regreti ca l-ai votat ca nu ti-a zis o data corecta, pentru ca si lui i s-a zis la fel? De obicei concluziile si regretele apar spre sfarsit nu la inceput. Pe Niciolae l-ati votat de 3 ori desi nu a facut nimic. Vrei sa te cred ca l-ai votat pe Stan? Proabil tot pe Niciolae l-ai fi votat, dar surpriza, nu era pe lista...
    0
    0
    Raportează
  • postat de liviu
    Miercuri, 12 Septembrie 2012 19:51
    FOTBAL CLUB *METALOSPORT* GALATI ORGANIZEAZA SELECTII-COPII ( juniori C-B-E 10-14 ani,pentru liga III )
    cu scopul de a initia-forma pregati-jucatori de performanta la nivel inalt -relatii-antrenor-LIVIU TEL..0740-964.098
    0
    0
    Raportează
  • postat de smecher
    Miercuri, 12 Septembrie 2012 18:00
    avem nevoie de ei fara ei suntem praf si pulbere
    0
    0
    Raportează
  • postat de Ioan P.
    Miercuri, 12 Septembrie 2012 17:49
    Luni e gata. Asa a zis Stan.... Un mincinos care vazandu-se la ciolan de alegatori a uitat.... Genul tipic de personaj politic murdar. Regret nespus ca l-am votat.
    0
    0
    Raportează
  • postat de Dan
    Miercuri, 12 Septembrie 2012 16:02
    CE SE MAI AUDE DE PRIVATIZARE?? CAT O SA MAI FIM MINTITI?
    0
    0
    Raportează

Nu se mai pot comenta articolele mai vechi de 30 zile.