Shopping City Galaţi adună CV-uri pentru angajări la care au acces toate firmele din noul mall de pe Coşbuc

Shopping City Galaţi adună CV-uri pentru angajări la care au acces toate firmele din noul mall de pe Coşbuc
Evaluaţi acest articol
(1 Vot)

Cei care sunt în căutarea unui loc de muncă şi sunt interesaţi de un job în cadrul noului mall, care se construieşte în Galaţi pe strada George Coşbuc, au posibilitatea să-şi depună CV-urile prin intermediul internetului. Shopping City Galaţi a anunţat deschiderea pe profilul său din reţeaua de socializare Facebook a unei aplicaţii cu care se pot încărca CV-urile în vederea angajării, rezultând o bază de date la care vor avea acces toate firmele prezente în noul complex comercial (Click AICI pentru „Angajări Shopping City Galaţi”, recomandăm folosirea browser-ului Internet Explorer. Trebuie să daţi LIKE paginii ca să aveţi acces la aplicaţie).

Prima fază a proiectului va fi inaugurată la finele acestui an şi cuprinde, printre altele, un hipermarket Carrefour.

CITEŞTE ŞI: GALERIE FOTO / Iată cum va arăta noul mall de la Galaţi

Citit 32285 ori Ultima modificare Miercuri, 11 Septembrie 2013 12:00

15 comentarii

  • postat de Violeta
    Vineri, 16 Mai 2014 20:26
    86.124.202.***
    As vrea sa ma angajez, part-time pot face?
    0
    0
    Raportează
  • postat de Fresnescu Ionel
    Marți, 12 Noiembrie 2013 21:06
    79.117.160.***
    Cred ca e timpul ca brailenii sa va intoarca spatele la conurbatia pe o tot visati.Braileni s-au saturat de malluri. Braila se gandeste la capitala europeana culturala , pe care si-o doreste in anul 2021. Ramaneti cu bine si ganditi-va la soarta voastra .
    0
    1
    Raportează
  • postat de GINA
    Miercuri, 18 Septembrie 2013 12:10
    5.13.142.***
    AM REUSIT ...A MERS .INTR-ADEVAR INTRATI PE INTERNET EXPLORER SI DATI LIKE ,DUPA CARE COMPLETATI SI TRIMITETI CV-UL!!
    0
    3
    Raportează
  • postat de gina
    Miercuri, 18 Septembrie 2013 11:39
    5.13.171.***
    Nici macar nu au pagina facebook. Am intrat prin Internet Explorer si nu e de gasit acest mall,,sa inteleg ca nici macar nu au paginna!!Eu am depus CV pe ejobs la "ANGAJARI MALL GALATI , S.C. COVURLUI TRADITIONAL S.R.L". ...posibil sa fie una din multele magazine care se vor deschide in acest mall.. in rest pe facebook deoc.
    nu au pagina!!Bafta!!
    0
    0
    Raportează
  • postat de Antoanela
    Miercuri, 11 Septembrie 2013 19:11
    5.13.153.***
    Mie mi s-a deschis linkul cu Firefox, fara nici o problema. Succes!
    0
    0
    Raportează
  • postat de Vali
    Miercuri, 11 Septembrie 2013 18:49
    79.116.111.***
    " Incarca CV " - mai pe inteles inseamna TRIMITE ...trebuie sa completati toate casutele la Browse atasati fisierul,Cv ce aveti...apoi dati Incarca CV ,Aplicatia merge pe orice Browser.
    0
    0
    Raportează
  • postat de roxana
    Miercuri, 11 Septembrie 2013 13:10
    5.13.131.***
    eu am intrat cu opera si merge perfect
    0
    0
    Raportează
  • postat de gyna
    Miercuri, 11 Septembrie 2013 11:01
    5.13.132.***
    nu functioneaza pagina am incercat si ieri si azi si imi apare erare imi spune sa incerc din nou dar degeaba tot nu merge...si culmea am incercat si de pe alt calculator si la fel apare
    0
    0
    Raportează
  • postat de Ramona
    Miercuri, 11 Septembrie 2013 08:30
    5.13.143.***
    La mine a functionat aplicatia!!
    0
    0
    Raportează
  • postat de noni
    Miercuri, 11 Septembrie 2013 08:16
    5.13.222.***
    vrem sa stim de de ce anume au nevoie
    0
    1
    Raportează
  • postat de Aurel Avram
    Marți, 10 Septembrie 2013 21:12
    92.80.154.***
    Este bine-venit acest Mall. In sfarsit Galatenii se vor distra ACASA!!! Repet: A-CA-SA!!! A-C-A-S-A-!!! Adio Braila, Carefourul lu'peste prajit... Adio!!! Ramaneti cu noaptea braileni!!! Fresnescule,...mori de crampe boule...!!!! Vedeta de rahat a Brailei...O sa ramaneti cu praful de pe toba bai...!!! Cretini ca tine va meritati soarta!!!
    Traiasca Galatiul!!
    10
    3
    Raportează
  • postat de micu
    Marți, 10 Septembrie 2013 18:28
    5.13.206.***
    la mine a mers
    1
    1
    Raportează
  • postat de adi
    Marți, 10 Septembrie 2013 16:46
    5.13.143.***
    Magarie pe fata dle ...ce aplicatie ,ce Internet Explorer ????!!!nu funct cu nimic....da eroare din prima ..locurile d munca sunt luate deja...sper ca cineva sa faca ceva sa putem trimite si noi CV URILE astea ptr un loc d munca.
    2
    2
    Raportează
  • postat de Autor
    Marți, 10 Septembrie 2013 15:36
    86.124.200.***
    Pagina functioneaza daca e deschisa cu Internet Explorer. Cu Firefox, intr-adevar, uneori nu merge
    1
    3
    Raportează
  • postat de gindac
    Marți, 10 Septembrie 2013 15:14
    92.80.187.***
    dragilor cum sa trimitem cv daca nu functioneaza pag? si aici se intampla asemanator cu angajarilede la carrefour...???????????????adica anuntul apare astazi si locurile sunt ocupate de ieri...!!!!!!!!!!!!!!!!!
    4
    5
    Raportează

Nu se mai pot comenta articolele mai vechi de 30 zile.