Doar discuţie telefonică cu Adamescu

Doar discuţie telefonică cu Adamescu
Evaluaţi acest articol
(0 voturi)

Întâlnirea pe care Narcis Răducan, directorul general al FC Oţelul, urma să o aibă joi cu patronul clubului, Dan Adamescu, s-a transformat într-o amplă discuţie telefonică din cauza unor probleme de sănătate ale omului de afaceri. „Şi-a anulat toate întâlnirile, dar am discutat destul de mult la telefon. Am explicat că probleme echipei sunt presante, le-am expus în linii mari şi a rămas ca marţi să ne întâlnim cu toţi cei din companie care reprezintă acţionariatul şi sunt implicaţi în activitatea echipei”, a declarat Narcis Răducan.

Citit 2929 ori Ultima modificare Vineri, 21 Iunie 2013 17:05

12 comentarii

  • postat de smecher
    Luni, 24 Iunie 2013 23:08
    e clar ca nu prea il intereseaza soarta clubului otelul galati
    0
    0
    Raportează
  • postat de noul stadion marius stan
    Duminică, 23 Iunie 2013 12:54
    cred ca primarul vrea sa faca un stadion pentru orasul galati. parca asa suna promisiunea electorala. daca e facut din bani publici, inseamna ca orice echipa ce vrea sa joace pe el plateste o chirie . cred ca e o afacere buna pentru galati daca e facuta onest, corect si la lumina zilei si a legilor. ce nu-mi place e ca se vrea pe teritoriul judetului braila. pina acum nu e batuta in cuie nici o regionalizare. se mai pot intimpla multe. cu alte cuvinte otelul sau orice echipa ce plateste banii poate juca acolo. primaria nu vrea sa faca un stadion pentru otelul, corect ca doar e club privat, ci pentru orice echipa de oriunde ce da banii pentru a juca. daca otelul nu a facut pina acum nimic, nu are antrenor principal, au plecat jucatori buni si ei se bazeaza pe tineri adusi liberi de contracte, bani putini si pepiera, e clar ca nu-si va face stadion propriu sau sa-l aduca pe cel actual la conditii decente si obligatorii. oricum pina in 2014 nu stiu daca se face o macheta de nou stadion dapai un stadion adevarat. cred ca totul e doar un joc intre unii smecheri si cu bani, pe interese si altii doar casca gura si spera in minuni.
    0
    0
    Raportează
  • postat de Cobra-Galati
    Sâmbătă, 22 Iunie 2013 10:40
    Auzi la unii "echipa are prob si va mai arde de stadion"!
    PROB ECHIPEI SINT:
    1)ADAMESCU
    2)AUDIT EXPERT CONTABIL PRIVIND DISPARITIA MISTERIOASA A BANILOR DE DUPA CISTIGAREA CAMPIONATULUI.
    3)INCARCERAREA FOSTULUI ACTIONARIAT INCEPIND CU EXCROCUL IONEL BORS&co,Marius Stan,si paravanul lor Adamescu.
    Astea sint prob ce treb rezolvate la FC Otelul.
    0
    0
    Raportează
  • postat de Cobra-Galati
    Sâmbătă, 22 Iunie 2013 10:18
    -Narcis in care MARTI a ramas sa va intilniti!
    0
    0
    Raportează
  • postat de smecher
    Sâmbătă, 22 Iunie 2013 09:42
    si noul stadion fiind care ca ala se face la braila ca la noi la nimeni nu ce dracu suntem prostii prostilor
    0
    0
    Raportează
  • postat de smecher
    Sâmbătă, 22 Iunie 2013 09:40
    echipa are probleme financiare foarte grave si pe altii ii intereseaza noul stadion da-l naibii de stadion intai sa se rezolve toate aceste probleme si dupa aceea poti discuta despre noul stadion dar cand echipa are probleme nu se pune problema sa discuti despre un nou stadion cu toate ca marius stan a promis dar nu se stie cum o vrea dumnezeu
    0
    0
    Raportează
  • postat de pentru otelul-juve1-0
    Sâmbătă, 22 Iunie 2013 09:24
    Nene.....din 2014 va trebui sa avem stadion , cu un anumit numar de locuri acoperite sa luam licenta......asa ca va trebui oricum stadion nou...
    0
    0
    Raportează
  • postat de Florin
    Vineri, 21 Iunie 2013 20:32
    Simona Halep va juca a doua finală WTA consecutivă! E în ultimul act la Hertogenbosch!

    Simona Halep trăiește o perioadă cu adevărat magică! Ea s-a calificat în a doua finală consecutivă, ajungând la 9 meciuri legate fără înfrângere în circuitul WTA, probabil cel mai bun parcurs din istorie al unei jucătoare românce în WTA.

    În semifinalele de la Hertogenbosch, azi, Simona Halep a învins-o cu scorul de 6-3, 6-2 pe spaniola Carla Suarez, cap de serie numărul 3. Ea va juca pentru titlu contra favoritei 4, belgianca Kirsten Flipkens, care a dispus tot cu 6-3, 6-1 de o altă jucătoare iberică, Garbine Muguruza.

    Felicitari Simona Halep si sper sa castigi al doilea trofeu dupa cel de saptamana trecuta!!!
    0
    0
    Raportează
  • postat de Florin
    Vineri, 21 Iunie 2013 20:27
    Perechea Niculescu/Zakopalova s-a calificat în finală la Eastbourne

    Perechea Monica Niculescu/Klara Zakopalova (România/Cehia) s-a calificat, vineri, în finala probei de dublu din cadrul turneului la Eastbourne (Marea Britanie), dotat cu premii în valoare totală de 690.000 de dolari, informează wtatennis.com.

    Niculescu şi Zakopalova au învins în semifinale, cu scorul de 4-6, 6-3, 10-1, cuplul Anna-Lena Groenefeld/Kveta Peschke (Germania/Cehia), cap de serie numărul 3.

    În finală, Monica Niculescu şi Klara Zakopalova vor întâlni perechea ce se va impune în semifinala Nadia Petrova/Katarina Srebotnik (Rusia/Slovenia, cap de serie numărul 1) - Flavia Pennetta/Elena Vesnina (Italia/Rusia, cap de serie numărul 4).

    Felicitari Monica Niculescu pentru victoria obtinuta si poate avem un nou trofeu la tenis dupa victoria Irinei Begu!!!
    0
    0
    Raportează
  • postat de otelul-juve1-0
    Vineri, 21 Iunie 2013 17:56
    OTELUL si-n liga 3 trebuie sa ramina si sa joace in GALATI. pe stadionul OTELUL de acum. nu ne trebuie super inchipuiri de stadioane olimpice pentru echipe din constanta, braila. daca OTELUL va deveni un club cu rezultate de cupe europene, atunci trebuie stadion pe masura. daca OTELUL ramine la valoarea de acum sau DOAMNE fereste mai jos e bun si stadionul asta. sa nu fim ipocriti. NOI VREM SA FIM DIN NOU MINDRII DE ECHIPA OTELUL, indiferent ce vor sforarii din galati, bucuresti, constanta, braila...etc.
    0
    0
    Raportează
  • postat de sorin
    Vineri, 21 Iunie 2013 17:50
    moare cand se intampla asta mergem la pomana porcului sau porcilor
    0
    0
    Raportează
  • postat de ss
    Vineri, 21 Iunie 2013 17:15
    Ne asteptam la orice din partea lui Adamescu.....bine ca luat titlul, e extrem de important ca Otelul sa nu moara sau sa plece cu palmaresul! Si o dispartie temporara se poate rezolva totul e ca echipa sa ramana acasa.....clona nu vrem niciodata!
    0
    0
    Raportează

Nu se mai pot comenta articolele mai vechi de 30 zile.