Oţelul este în pericol să-şi piardă toţi jucătorii! În câteva zile se ajunge la trei salarii restante
Foto: Dan Adamescu, patronul Oţelului

Oţelul este în pericol să-şi piardă toţi jucătorii! În câteva zile se ajunge la trei salarii restante
Evaluaţi acest articol
(0 voturi)

La o săptămână după ce Narcis Răducan, directorul general al FC Oţelul, s-a întâlnit cu patronul Dan Adamescu şi i s-a promis, printre altele, plata rapidă a măcar unuia dintre salariile restante către jucători, încă nu s-a virat nici un leu. Situaţia tinde să devină extrem de critică, dacă nu se va plăti nimic nici în următoarele două săptămâni, până pe 15 iulie, se va ajunge la trei salarii restante, moment în care toţi fotbaliştii pot fi declaraţi liberi de contract şi pot pleca gratis la orice altă echipă.

Citit 1573 ori Ultima modificare Marți, 02 Iulie 2013 16:19

8 comentarii

  • postat de murat mondialu
    Joi, 04 Iulie 2013 21:44
    Sincer imi pare rau pentru tot ce se intampla la echipa noastra favorita
    0
    0
    Raportează
  • postat de JEG DE TARA
    Joi, 04 Iulie 2013 19:29
    probabil o s-a demoleze si stadionul pentru terenul de sub el care este in buricul targului,probabil asta este tinta
    0
    0
    Raportează
  • postat de marius
    Miercuri, 03 Iulie 2013 23:19
    Este foarte simplu.Daca vrem sa fim galateni adevarati trebuie sa boicotam asigurarile la Astra.In cateva zile pierderile acestora vor ajunge la ce sa luat de la club.Afara cu Astra Asigurari din Galati.Sa vedem atunci,chiar nu prezentam noi galatenii nici un interes pentru adamescu.Si apoi sa speram ca cei platiti de noi cu bani grei ,aflati in slujba statului se vor sesiza si vor incepe sa pune intrebari.Si poate vor ajunge cu aceste intrebari si la dom' primar(apropo,mai dormi linistit?)
    0
    0
    Raportează
  • postat de Slask
    Miercuri, 03 Iulie 2013 15:37
    VINERI LA 19:00 ..HOTEL GALATI !
    0
    0
    Raportează
  • postat de smecher
    Miercuri, 03 Iulie 2013 11:13
    numai exista nici o speranta adamescu este de negasit este clar ca clubul va muri asta este ce protest ca nu ai ce sa faci e prea tarziu sa mai salvezi ceva
    0
    0
    Raportează
  • postat de ..........
    Miercuri, 03 Iulie 2013 10:25
    o sa avem soarta celor de la Urziceni !
    0
    0
    Raportează
  • postat de Javra păcălită de lup
    Miercuri, 03 Iulie 2013 09:44
    De vină e javra care a adus lupul la oi!!!!!
    De vină e javra care a adus lupul la oi!!!!!
    De vină e javra care a adus lupul la oi!!!!!
    0
    0
    Raportează
  • postat de Javra păcălită de lup
    Miercuri, 03 Iulie 2013 09:42
    Ce rost mai au toate știrile astea?????????????
    Când dai o turmă de oi pe mâna unui lup,intermediarul fiind o javră,nu ai la ce altceva să te aștepți.
    Există ori o variantă ilegală,ori o variantă legală de a scăpa de lup.
    Dacă știe cineva vreo variantă legală să spună.
    Eu cred că în curând lupul o să bage în faliment stâna asta de oi și cu asta-basta.
    Devină e javra care a adus lupul la oi!!!!!
    0
    0
    Raportează

Nu se mai pot comenta articolele mai vechi de 30 zile.