Oţelul este în pericol să-şi piardă toţi jucătorii! În câteva zile se ajunge la trei salarii restante

Oţelul este în pericol să-şi piardă toţi jucătorii! În câteva zile se ajunge la trei salarii restante

Dan Adamescu, patronul Oţelului
Evaluaţi acest articol
(0 voturi)
8 comentarii

La o săptămână după ce Narcis Răducan, directorul general al FC Oţelul, s-a întâlnit cu patronul Dan Adamescu şi i s-a promis, printre altele, plata rapidă a măcar unuia dintre salariile restante către jucători, încă nu s-a virat nici un leu. Situaţia tinde să devină extrem de critică, dacă nu se va plăti nimic nici în următoarele două săptămâni, până pe 15 iulie, se va ajunge la trei salarii restante, moment în care toţi fotbaliştii pot fi declaraţi liberi de contract şi pot pleca gratis la orice altă echipă.

Citit 1399 ori Ultima modificare Marți, 02 Iulie 2013 16:19

8 comentarii

  • postat de murat mondialu Joi, 04 Iulie 2013 21:44 Link la comentariu
    0
    0

    Sincer imi pare rau pentru tot ce se intampla la echipa noastra favorita

    Raportează
  • postat de JEG DE TARA Joi, 04 Iulie 2013 19:29 Link la comentariu
    0
    0

    probabil o s-a demoleze si stadionul pentru terenul de sub el care este in buricul targului,probabil asta este tinta

    Raportează
  • postat de marius Miercuri, 03 Iulie 2013 23:19 Link la comentariu
    0
    0

    Este foarte simplu.Daca vrem sa fim galateni adevarati trebuie sa boicotam asigurarile la Astra.In cateva zile pierderile acestora vor ajunge la ce sa luat de la club.Afara cu Astra Asigurari din Galati.Sa vedem atunci,chiar nu prezentam noi galatenii nici un interes pentru adamescu.Si apoi sa speram ca cei platiti de noi cu bani grei ,aflati in slujba statului se vor sesiza si vor incepe sa pune intrebari.Si poate vor ajunge cu aceste intrebari si la dom' primar(apropo,mai dormi linistit?)

    Raportează
  • postat de Slask Miercuri, 03 Iulie 2013 15:37 Link la comentariu
    0
    0

    VINERI LA 19:00 ..HOTEL GALATI !

    Raportează
  • postat de smecher Miercuri, 03 Iulie 2013 11:13 Link la comentariu
    0
    0

    numai exista nici o speranta adamescu este de negasit este clar ca clubul va muri asta este ce protest ca nu ai ce sa faci e prea tarziu sa mai salvezi ceva

    Raportează
  • postat de .......... Miercuri, 03 Iulie 2013 10:25 Link la comentariu
    0
    0

    o sa avem soarta celor de la Urziceni !

    Raportează
  • postat de Javra păcălită de lup Miercuri, 03 Iulie 2013 09:44 Link la comentariu
    0
    0

    De vină e javra care a adus lupul la oi!!!!!
    De vină e javra care a adus lupul la oi!!!!!
    De vină e javra care a adus lupul la oi!!!!!

    Raportează
  • postat de Javra păcălită de lup Miercuri, 03 Iulie 2013 09:42 Link la comentariu
    0
    0

    Ce rost mai au toate știrile astea?????????????
    Când dai o turmă de oi pe mâna unui lup,intermediarul fiind o javră,nu ai la ce altceva să te aștepți.
    Există ori o variantă ilegală,ori o variantă legală de a scăpa de lup.
    Dacă știe cineva vreo variantă legală să spună.
    Eu cred că în curând lupul o să bage în faliment stâna asta de oi și cu asta-basta.
    Devină e javra care a adus lupul la oi!!!!!

    Raportează

Nu se mai pot comenta articolele mai vechi de 30 zile.